Opakowania

Opakowania z tektury falistej i litej

BluePOS jest producentem opakowań i kartonów z tektury falistej oraz litej. Naszym Klientom proponujemy wszelkiego rodzaju opakowania z tektury, kartony fasonowe, kartony wieko-dno i inne materiały reklamowe wykonane z tektury, zgodnie z oczekiwaniami zamawiającego.

Opakowania fasonowe i kaszerowane

Opakowanie jest tym nośnikiem informacji, któremu Klienci poświęcają swoją uwagę, który wpływa często na decyzje o zakupie danego produktu. Obecnie opakowanie nie tylko spełnia funkcję chroniącą produkt, ale pełni rolę reklamującą jego zalety. Team BluePOS produkuje zarówno pudełka jednostkowe i kartony zbiorcze. Wykonujemy także opakowania z tektury falistej sklejane automatycznie do 6-punktów. Chętnie pokazujemy nasze możliwości podczas realizacji niestandardowych zleceń, służąc fachową opinią w doborze materiałów, kształtów, czy gabarytów eleganckich opakowań specjalnych.

Poznaj pełną ofertę producenta opakowań tekturowych – kaszerowanych i fasonowych

OPAKOWANIA SRP (Shelf – Ready Packaging) to opakowania stworzone do wystawienia na regale sklepowym. Jest to nie tylko doskonałe rozwiązanie zabezpieczające w transporcie do miejsca docelowego, ale przede wszystkim nieocenione narzędzie marketingowe stosowane w każdym punkcie sprzedaży. Zostały zaprojektowane tak, aby można było przenieść zbiorczo produkty z opakowania na półkę zamiast układania sztuka po sztuce.

OPAKOWANIE BIB (Bag-In-Box) tzw. worek w pudełku. Opakowanie tego typu zaprojektowane zostało, by wydłużyć trwałość płynnych lub półpłynnych produktów przemysłowych i żywnościowych. Pudełko zewnętrzne z nadrukiem pełniącym funkcję reklamową zbudowane jest z tektury falistej lub tektury litej, co zapewnia ochronę towaru podczas transportu.