O firmie

BluePOS w liczbach

Opakowanie z tektury falistej i wiele więcej

BluePOS Sp. z o.o. jest producentem opakowań, standów i materiałów reklamowych z tektury falistej oraz kartonu. Firma powstała w oparciu o szeroką wiedzę i ponad 20-letnie doświadczenie z zakresu druku offsetowego oraz introligatorni związanej z produkcją materiałów POS i opakowań.

Firmę tworzą ludzie z pasją, którzy nie tylko dbają o najwyższą jakość produktów, usług oraz surowca, ale także biorą aktywny i twórczy udział w tworzeniu firmy.

BluePOS Sp. z o.o. to producent materiałów POS oraz opakowań zadrukowanych w technologii cyfrowej i offsetowej dla każdej ilości.

0 +
Lat doświadczenia
0 +
Zadowolonych klientów
0 +
Ukończonych projektów
0 +
Wykwalifikowanych pracowników

POS-y i opakowania najwyższej jakości

Priorytetem naszych działań jest zadowolenie Klienta oraz jego satysfakcja z jakości naszych produktów i usług. Na każdym etapie współpracy dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym kontrahentom najlepszej jakości POS-y, standy, display’e, ekspozytory, opakowania  – zadrukowane cyfrowo i offsetowo.

Dla naszych specjalistów nie ma rzeczy niemożliwych – połączenie nowoczesnych technologii z doświadczeniem, wiedzą i zaangażowaniem sprawia, że chętnie podejmujemy się najtrudniejszych wyzwań. Połączenie tych czynników gwarantuje niespotykane na skalę naszego kraju możliwości produkcji opakowań i materiałów wspierających sprzedaż POS (Point of Sale).

Oferujemy kompletną obsługę (projektowanie, produkcja, co-packing, logistyka) dla najbardziej wymagających Klientów.

Nasza misja

Misją BluePOS Sp. z o.o. jest innowacyjny rozwój w obszarze produkcji i dystrybucji opakowań oraz materiałów POS o najwyższych standardach jakości. Rozwój ten realizowany jest w sposób przyjazny dla środowiska, zgodny z bezpieczeństwem ekologicznym, a jednocześnie dający pełną satysfakcję Klientom oraz zapewniający stałe doskonalenie i wykorzystanie potencjału pracowników. Dążymy do tego, by być cenionym producentem opakowań z tektury falistej, materiałów reklamowych czy ekspozytorów ze względu na jakość produktów i obsługi Klienta, jak również innowacyjne projekty.

Nasza wizja

BluePOS

Naszym celem jest, wysoka ocena  i zadowolenie naszych Klientów z uwzględnieniem:

Nasze certyfikaty

Nasza firma posiada wiele certyfikatów uzyskanych przez nasz zespół przez lata działalności. To właśnie one udowadniają, że jesteśmy wiodącą firmą w naszej branży.

I’m very grateful to you for introducing me and my whole family to your extensive range of smoothies and organic juices. We are true fans and regular customers of your store!