O firmie

BluePOS w liczbach

Opakowanie z tektury falistej i wiele więcej

BluePOS Sp. z o.o. jest producentem opakowań, standów i materiałów reklamowych z tektury falistej oraz kartonu. Firma powstała w oparciu o szeroką wiedzę i ponad 20-letnie doświadczenie z zakresu druku offsetowego oraz introligatorni związanej z produkcją materiałów POS i opakowań.

Firmę tworzą ludzie z pasją, którzy nie tylko dbają o najwyższą jakość produktów, usług oraz surowca, ale także biorą aktywny i twórczy udział w tworzeniu firmy.

Zespół BluePOS Sp. z o.o. w Warszawie specjalizuje się przede wszystkim w zamówieniach wysokonakładowych.

0 +
Lat doświadczenia
0 +
Zadowolonych klientów
0 +
Ukończonych projektów
0 +
Wykwalifikowanych pracowników

Ekspozytory najwyższej jakości

Priorytetem naszych działań jest Klient oraz jego satysfakcja z naszych produktów i obsługi. Na każdym etapie współpracy dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym kontrahentom najlepszej jakości ekspozytory, opakowania fasonowe czy pudełka reklamowe z nadrukami.

Dla naszych specjalistów nie ma rzeczy niemożliwych – połączenie nowoczesnych technologii z doświadczeniem, wiedzą i zaangażowaniem sprawia, że chętnie podejmujemy się najtrudniejszych wyzwań. Połączenie tych czynników gwarantuje niespotykane na skalę naszego kraju możliwości produkcji opakowań i materiałów wspierających sprzedaż POS (Point of Sale).

Dlatego dziś jesteśmy w stanie zaoferować kompletną usługę dla najbardziej wymagających kontrahentów.

Nasza

misja

Misją BluePOS Sp. z o.o. jest innowacyjny rozwój w obszarze produkcji i dystrybucji opakowań oraz materiałów POS o najwyższych standardach jakości. Rozwój ten realizowany jest w sposób przyjazny dla środowiska, zgodny z bezpieczeństwem ekologicznym, a jednocześnie dający pełną satysfakcję Klientom oraz zapewniający stałe doskonalenie i wykorzystanie potencjału pracowników. Dążymy do tego, by być cenionym producentem opakowań z tektury falistej, materiałów reklamowych czy ekspozytorów ze względu na jakość produktów i obsługi Klienta, jak również innowacyjne projekty.

_MG_8794...

Nasza

wizja

BluePOS

Firma BluePOS Sp. z o. o. dąży do tego, by być najlepiej ocenianą firmą produkującą opakowania i materiały reklamowe w regionie pod względem:

Nasze

certyfikaty

Nasza firma posiada wiele certyfikatów zdobytych przez wiele lat ciężkiej pracy. To właśnie one udowadniają, że jesteśmy najlepsi w swojej dziedzinie.

I’m very grateful to you for introducing me and my whole family to your extensive range of smoothies and organic juices. We are true fans and regular customers of your store!