+48 22 487 55 23

Dotacja-anchor-transparent.png

 • Zadowolenie klientów jest podstawą naszego przedsiębiorstwa

  Gwarantujemy najwyższą jakość naszych produktów, staranność wykonania.
 • Rozwój firmy, misja, wizja, cel

  Naszym priorytetem jest ciągłe podnoszenie jakości naszych produktów
 • 1
 • 2

BluePOS ArtOfPackaging CMYK

1. Opis Designerski

Stand reklamowy został zaprojektowany do promowania kawy oraz wszelkich akcesoriów związanych z jej przygotowywaniem. We wnętrzu znajdują się dwie równoległe półki dostępne z obu stron; umożliwiające łatwy dostęp do eksponowanego towaru. W projekcie zostały wykorzystane nowoczesne i modne ostatnio zwierzęce motywy graficzne. Dodatkowymi cechami projektu są łatwość montażu oraz możliwość dostosowania do specyficznych potrzeb klienta, np. możliwość wykorzystania filiżanki jako kosz zasypowy.

2. Opis technologiczny

Konstrukcja standu w całości wykonana jest z elementów z zadrukowanej tektury falistej, dzięki temu może być łatwo poddana recyklingowi. Poszczególne elementy zaprojektowane i wykonane w precyzyjny sposób tworzą całość, która prócz wyjątkowego efektu wizualnego, dają stabilną bryłę, umożliwiająca wyeksponowanie towaru. Dzięki zastosowaniu odpowiedniej tektury oraz uszlachetnienia, stand wydaje się być permanentny, a dla odbiorcy podkreśla, że eksponowany towar jest z segmentu premium.

 

Art of packaging dyplom

INFORMACJA

 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego iRady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. wsprawie ochrony osób fizycznych wzwiązku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako RODO) jest BluePOS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, ul. Płowiecka 3, 04-501 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000452715, o kapitale zakładowym wwysokości 100.000,00 zł, REGON: 221843638, NIP: 5833158340.
 2. Z Administratorem można kontaktować się pod nr tel. +48 25 675 76 50, adresem e-mail lub na adres do korespondencji: Kobierne 40b, 05-311 Dębe Wielkie.
 3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na zadane poprzez formularz kontaktowy pytanie, w tym telefonicznie lub drogą elektroniczną.
 4. Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie Administratora: dostawcom usług IT, podmiotom wykonującym obsługę prawną Administratora, osobom prowadzącym jednoosobową działalność gospodarczą pozostającym z Administratorem w stałym stosunku zlecenia.
 5. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez czas udzielania odpowiedzi nazadane przez Panią/Pana pytanie. Ewentualne dalsze przetwarzanie może wynikać z innych podstaw prawnych, w szczególności wiązać się z wykonaniem zawartej przez Panią/Pana umowy z Administratorem.
 6. Ma Pani/Pan prawo żądania od Administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz przenoszenia danych.
 7. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (zaś od 25 maja 2018 r. do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).
 8. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże wymagane w celu otrzymania odpowiedzi na zadane pytanie.
 9. Administrator nie podejmuje decyzji w sposób zautomatyzowany, w tym nie stosuje profilowania.

 

Firma BluePOS jest autorem pomysłu, objętego ochroną patentową, nowego, ekologicznego i tańszego w produkcji standu reklamowego POS do prezentacji towarów w celu sprzedaży. Opracowany przez nas ekologiczny stojak na produkty pozbawiony jest spotykanych dość często na rynku, zaczepów półek wykonanych z tworzywa sztucznego. Display w całości wykonany jest z kartonu i tektury, czyli materiałów w pełni przetwarzalnych. Mimo że nie ma żadnych wzmocnień oraz elementów z tworzyw sztucznych, metalu czy drewna, można na każdej z półek umieścić towar o łącznej wadze nawet 30kg, co w przypadku standu 4-półkowego daje łącznie obciążenie ok. 120kg. Wytrzymałość ta została potwierdzona poprzez przeprowadzone testy i badaia wytrzymałościowo-obciążeniowe. Nasz produkt to z jednej strony wyraz naszej świadomości ekologicznej, a z drugiej odpowiedź na coraz częstsze wymagania dużych sieci handlowych, czyli tzw. gospodarkę odpadami makulaturowymi. Produkt ten podczas utylizacji odpadów nie wymaga segregacji, ponieważ w całosci stworzony jest z papieru.

1.jpg2.JPG

Strona 1 z 4
Napisz wiadomość
W razie pytań zapraszamy do skorzystania z poniższego formularza.
Telefon kontaktowy : 25 675 76 50.
Rozwiejemy wszystkie wątpliwości!
1000 znaków pozostało
Dodaj pliki