+48 25 675 76 50

  • Zadowolenie klientów jest podstawą naszego przedsiębiorstwa

    Gwarantujemy najwyższą jakość naszych produktów, staranność wykonania.
  • Rozwój firmy, misja, wizja, cel

    Naszym priorytetem jest ciągłe podnoszenie jakości naszych produktów
  • 1
  • 2

Firma BluePOS jest autorem pomysłu, objętego ochroną patentową, nowego, ekologicznego i tańszego w produkcji standu reklamowego POS do prezentacji towarów w celu sprzedaży. Opracowany przez nas ekologiczny stojak na produkty pozbawiony jest spotykanych dość często na rynku, zaczepów półek wykonanych z tworzywa sztucznego. Display w całości wykonany jest z kartonu i tektury, czyli materiałów w pełni przetwarzalnych. Mimo że nie ma żadnych wzmocnień oraz elementów z tworzyw sztucznych, metalu czy drewna, można na każdej z półek umieścić towar o łącznej wadze nawet 30kg, co w przypadku standu 4-półkowego daje łącznie obciążenie ok. 120kg. Wytrzymałość ta została potwierdzona poprzez przeprowadzone testy i badaia wytrzymałościowo-obciążeniowe. Nasz produkt to z jednej strony wyraz naszej świadomości ekologicznej, a z drugiej odpowiedź na coraz częstsze wymagania dużych sieci handlowych, czyli tzw. gospodarkę odpadami makulaturowymi. Produkt ten podczas utylizacji odpadów nie wymaga segregacji, ponieważ w całosci stworzony jest z papieru.

1.jpg2.JPG

BluePOS wzbogacił się o nową automatyczną sklejarkę - ploter klejący Felix Gluer. Jest to nowoczesne rozwiązanie do precyzyjnego nakładania kleju na gorąco i na zimno. Maszyna umożliwia jednoczesne nakładanie kleju na kilka elementów o różnych kształtach. Klej nakładany jest z dużą prędkością i precyzją, grubość ścieżki kleju jest identyczna na całej swojej długości a także na zakrętach, co daje najwyższą jakość produktu końcowego.

wtorek, 04 kwiecień 2017 10:55

BluePOS z certyfikatem FSC

Z ogromną przyjemnością informujemy, iż firma BluePOS Sp. z o.o. stała się posiadaczem certyfikatu FSC. Oznacza to, że materiały wykorzystane do produkcji opakowań oraz standów i display’e naszej firmy oznaczone logiem FSC pochodzą z zaufanego i pewnego źródła zarządzanego gospodarką leśną. Klienci naszej firmy mają gwarancję, że materiały wykorzystane przy produkcji pochodzą z certyfikowanych obszarów leśnych. Nasza firma dołączyła do grona firm na całym świecie, które są zaangażowane w promowanie odpowiedzialnego zarządzania lasami przez oznakowania ekologiczne (oznakowanie logiem FSC).

BLUEPOS Sp. z o.o. FSC COC Certificate.jpg

 

 

Wyjątkowych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęścia w nadchodzącym Nowym Roku wraz z serdecznymi podziękowaniami za dotychczasową współpracę przesyła, zespół pracowników BluePOS.

 

Wigilia BluePOS 2016

 

 

Strona 1 z 3
Napisz wiadomość
W razie pytań zapraszamy do skorzystania z poniższego formularza.
Telefon kontaktowy : 25 675 76 50.
Rozwiejemy wszystkie wątpliwości!
1000 znaków pozostało
Dodaj pliki