+48 25 675 76 50

 • Zadowolenie klientów jest podstawą naszego przedsiębiorstwa

  Gwarantujemy najwyższą jakość naszych produktów, staranność wykonania.
 • Rozwój firmy, misja, wizja, cel

  Naszym priorytetem jest ciągłe podnoszenie jakości naszych produktów
 • 1
 • 2
%PM, %05 %600 %2018 %13:%Cze

RODO - Klauzula informacyjna

INFORMACJA

 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego iRady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. wsprawie ochrony osób fizycznych wzwiązku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako RODO) jest BluePOS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, ul. Płowiecka 3, 04-501 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000452715, o kapitale zakładowym wwysokości 100.000,00 zł, REGON: 221843638, NIP: 5833158340.
 2. Z Administratorem można kontaktować się pod nr tel. +48 25 675 76 50, adresem e-mail lub na adres do korespondencji: Kobierne 40b, 05-311 Dębe Wielkie.
 3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na zadane poprzez formularz kontaktowy pytanie, w tym telefonicznie lub drogą elektroniczną.
 4. Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie Administratora: dostawcom usług IT, podmiotom wykonującym obsługę prawną Administratora, osobom prowadzącym jednoosobową działalność gospodarczą pozostającym z Administratorem w stałym stosunku zlecenia.
 5. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez czas udzielania odpowiedzi nazadane przez Panią/Pana pytanie. Ewentualne dalsze przetwarzanie może wynikać z innych podstaw prawnych, w szczególności wiązać się z wykonaniem zawartej przez Panią/Pana umowy z Administratorem.
 6. Ma Pani/Pan prawo żądania od Administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz przenoszenia danych.
 7. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (zaś od 25 maja 2018 r. do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).
 8. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże wymagane w celu otrzymania odpowiedzi na zadane pytanie.
 9. Administrator nie podejmuje decyzji w sposób zautomatyzowany, w tym nie stosuje profilowania.

 

Firma BluePOS jest autorem pomysłu, objętego ochroną patentową, nowego, ekologicznego i tańszego w produkcji standu reklamowego POS do prezentacji towarów w celu sprzedaży. Opracowany przez nas ekologiczny stojak na produkty pozbawiony jest spotykanych dość często na rynku, zaczepów półek wykonanych z tworzywa sztucznego. Display w całości wykonany jest z kartonu i tektury, czyli materiałów w pełni przetwarzalnych. Mimo że nie ma żadnych wzmocnień oraz elementów z tworzyw sztucznych, metalu czy drewna, można na każdej z półek umieścić towar o łącznej wadze nawet 30kg, co w przypadku standu 4-półkowego daje łącznie obciążenie ok. 120kg. Wytrzymałość ta została potwierdzona poprzez przeprowadzone testy i badaia wytrzymałościowo-obciążeniowe. Nasz produkt to z jednej strony wyraz naszej świadomości ekologicznej, a z drugiej odpowiedź na coraz częstsze wymagania dużych sieci handlowych, czyli tzw. gospodarkę odpadami makulaturowymi. Produkt ten podczas utylizacji odpadów nie wymaga segregacji, ponieważ w całosci stworzony jest z papieru.

1.jpg2.JPG

BluePOS wzbogacił się o nową automatyczną sklejarkę - ploter klejący Felix Gluer. Jest to nowoczesne rozwiązanie do precyzyjnego nakładania kleju na gorąco i na zimno. Maszyna umożliwia jednoczesne nakładanie kleju na kilka elementów o różnych kształtach. Klej nakładany jest z dużą prędkością i precyzją, grubość ścieżki kleju jest identyczna na całej swojej długości a także na zakrętach, co daje najwyższą jakość produktu końcowego.

%AM, %04 %496 %2017 %10:%Kwi

BluePOS z certyfikatem FSC ® C 134141

Z ogromną przyjemnością informujemy, iż firma BluePOS Sp. z o.o. stała się posiadaczem certyfikatu FSC ® C 134141. Oznacza to, że materiały wykorzystane do produkcji opakowań oraz standów i display’e naszej firmy oznaczone logiem FSC ® C 134141 pochodzą z zaufanego i pewnego źródła zarządzanego gospodarką leśną. Klienci naszej firmy mają gwarancję, że materiały wykorzystane przy produkcji pochodzą z certyfikowanych obszarów leśnych. Nasza firma dołączyła do grona firm na całym świecie, które są zaangażowane w promowanie odpowiedzialnego zarządzania lasami przez oznakowania ekologiczne (oznakowanie logiem FSC ® C 134141).

BLUEPOS Sp. z o.o. FSC COC Certificate.jpg

 

 

Strona 1 z 3
Napisz wiadomość
W razie pytań zapraszamy do skorzystania z poniższego formularza.
Telefon kontaktowy : 25 675 76 50.
Rozwiejemy wszystkie wątpliwości!
1000 znaków pozostało
Dodaj pliki