+48 22 487 55 23

Dotacja-anchor-transparent.png

  • Zadowolenie klientów jest podstawą naszego przedsiębiorstwa

    Gwarantujemy najwyższą jakość naszych produktów, staranność wykonania.
  • Rozwój firmy, misja, wizja, cel

    Naszym priorytetem jest ciągłe podnoszenie jakości naszych produktów
  • 1
  • 2

Klejenie i prace ręczne

Składanie i klejenie automatyczne wykonujemy na 6-punktowej składarko-sklejarce Bobst Domino 110 M II. Maszyna ta nadaje się doskonale do klejenia opakowań kartonowych oraz tych wykonanych z tektury falistej. System detekcji kleju, a także czytnik kodów kreskowych zapewniają zachowanie najwyższej jakości i staranności procesu. Tym sposobem naszym Klientom z Warszawy czy okolicznych miejscowości możemy zaoferować wyłącznie solidne, trwałe oraz wytrzymałe produkty.

 

 

 


 

zfelix gluer 300

Automatyczny ploter klejący Felix Gluer to nowoczesne urządzenie do precyzyjnego nakładania kleju na gorąco i na zimno. Umożliwia ono jednoczesne nakładanie kleju na kilka elementów o różnych kształtach. Dzieje się to z dużą prędkością oraz dokładnością – grubość ścieżki preparatu klejącego jest identyczna na całej swej długości – również na zakrętach. Tym sposobem finalny produkt charakteryzuje się najwyższą jakością wykonania.

 

 

 


 

zSrubki 300.jpg

Do tworzenia naszych kartonowych standów używamy nie tylko kleju, ale również plastikowych śrubek i zaczepów na półki. Prace, które nie mogą być zrealizowane na maszynach, wykonujemy ręcznie. Sklejone oraz zmontowane produkty wysyłamy do Klienta w postaci złożonego na płasko pudełka. W przypadku wielkogabarytowych standów dołączamy krótką instrukcję montażu na miejscu.

 

 

 

 

Glue.jpg_MG_9750....jpg_MG_9751....jpg_MG_9700....jpg_MG_9924..jpg_MG_9961....jpg_MG_9922..jpg_MG_9681....jpg

 

 

 

Napisz wiadomość
W razie pytań zapraszamy do skorzystania z poniższego formularza.
Telefon kontaktowy : 25 675 76 50.
Rozwiejemy wszystkie wątpliwości!
1000 znaków pozostało
Dodaj pliki