+48 25 675 76 50

Dotacja-anchor-transparent.png

  • Zadowolenie klientów jest podstawą naszego przedsiębiorstwa

    Gwarantujemy najwyższą jakość naszych produktów, staranność wykonania.
  • Rozwój firmy, misja, wizja, cel

    Naszym priorytetem jest ciągłe podnoszenie jakości naszych produktów
  • 1
  • 2

Klejenie i prace ręczne

Składanie oraz klejenie automatyczne wykonujemy na 6 punktowej składarko – sklejarce Bobst Domino 110 M II. Maszyna ta może pracować przy klejeniu pudełek wykonanych z kartonu oraz tektury falistej. Zarówno klejenie proste liniowe, z dnem automatycznym oraz 4 punkowe tacki nie stanowią problemu dla zachowania jakości i wysokiej wydajności klejenia. System detekcji kleju oraz czytnik kodów kreskowych, zapewniają zachowanie najwyższej jakości i staranności procesu.

 

 

 


 

zfelix gluer 300

Automatyczny ploter klejący Felix Gluer, to nowoczesne rozwiązanie do precyzyjnego nakładania kleju na gorąco i na zimno. Maszyna umożliwia jednoczesne nakładanie kleju na kilka elementów o różnych kształtach. Klej nakładany jest z dużą prędkością i precyzją, grubość ścieżki kleju jest identyczna na całej swojej długości a także na zakrętach, co daje najwyższą jakość produktu końcowego.

 

 

 


 

zSrubki 300.jpg

W naszych standach, oprócz klejenia, jako element mocujący stosujemy również plastikowe śrubki oraz zaczepy na półki. Prace które nie mogą być zrealizowane na maszynach, wykonujemy ręcznie. Sklejone i zmontowane produkty wysyłamy do klienta w postaci złożonego na płasko pudełka. W przypadku wielkogabarytowych standów dołączamy dla Klienta krótką instrukcję montażu produktu na miejscu.

 

 

 

 

Glue.jpg_MG_9750....jpg_MG_9751....jpg_MG_9700....jpg_MG_9924..jpg_MG_9961....jpg_MG_9922..jpg_MG_9681....jpg

 

 

 

Napisz wiadomość
W razie pytań zapraszamy do skorzystania z poniższego formularza.
Telefon kontaktowy : 25 675 76 50.
Rozwiejemy wszystkie wątpliwości!
1000 znaków pozostało
Dodaj pliki