+48 22 487 55 23

Dotacja-anchor-transparent.png

  • Zadowolenie klientów jest podstawą naszego przedsiębiorstwa

    Gwarantujemy najwyższą jakość naszych produktów, staranność wykonania.
  • Rozwój firmy, misja, wizja, cel

    Naszym priorytetem jest ciągłe podnoszenie jakości naszych produktów
  • 1
  • 2
22 Lip 2013 15:21

QuickDisplay , czyli szybki display od BluePOS

Trzy sekundy, tylko tyle czasu potrzebujesz do rozłożenia naszego nowego displey’a.

Z myślą o najbardziej wymagających Klientach, Dział Kreatywny BluePOS zaprojektował automatyczny ekspozytor reklamowy QuickDisplay, który jawi się jako idealne i przyjazne w obsłudze narzędzie do wsparcia wszelkich akcji promocyjnych z wykorzystaniem materiałów POS.  

Celem nadrzędnym w procesie projektowania było stworzenie ekspozytora z tektury falistej, który będzie charakteryzował się najwyższą jakością wykonania i jednocześnie będzie przyjazny w obsłudze, oszczędzając czas użytkownika, miejsce w magazynie oraz bagażniku służbowego auta. QuickDisplay jest produkowany z jednego arkusza tektury falistej (tektura falista dwustronnie biała EE wykonana z surowców typu Kraft), dzięki czemu cechuje się najwyższą jakością wykonania i gwarantuje należytą prezentację produktu w miejscu sprzedaży. Jest to rozwiązanie w pełni automatyczne, rozłożenie standu zajmuje kilka sekund i, co istotne, odbywa się w miejscu docelowym – punkcie sprzedaży.

Dzięki temu użytkownik zaoszczędzi sporo czasu i podniesie swą efektywność. Co równie ważne, złożony stand zajmuje niewiele miejsca, zatem w służbowym aucie zmieści się ich po prostu więcej. Jest idealnym rozwiązaniem do prezentacji i sprzedaży wszelakich materiałów i produktów, szczególnie dla branży FMCG, w której promocyjne akcje marketingowe są krótkie i częste. Udźwig jednej półki wynosi do 30 kg, dzięki czemu QuickDisplay również sprawdzi się przy wsparciu sprzedaży produktów ciężkich, takich jak alkohole i napoje. Na pewno zwraca również uwagę krótki czas produkcji. Potrzebujemy jednego tygodnia na realizację zlecenia od momentu jego złożenia.

Czytany 2020 razy
Napisz wiadomość
W razie pytań zapraszamy do skorzystania z poniższego formularza.
Telefon kontaktowy : 25 675 76 50.
Rozwiejemy wszystkie wątpliwości!
1000 znaków pozostało
Dodaj pliki